3D Vizualizace staveb

Vizualizace domů a bytů nikdy nebyly dostupnější. Ceny v řádech jednotek tisíc korun a vypracování zhruba za 3-5 dní. Tyto vizualizace najdou uplatnení při prezentacích nemovitostí před rekonstrukci, ve špatném původním stavu, nebo třeba ve výstavbě.

Služba zpracování vizualizací staveb – hlavní infografika

Kalkulace ceny a objednávka vizualizace


Cena vizualizace běžných jedno a dvoupodlažních rodinných domů se řídí ceníkem. V případě, že Váš projekt přesahuje svým rozsahem 200m2 zastavěné plochy, cenu Vám určíme individuálně na základě podkladu. Prostřednictvím tohoto formuláře můžete přímo zadat objednávku, nebo požádat o cenovou kalkulaci. V obou případech se budeme na Vaši zprávu těšit. Reagujeme zpravidla do druhého pracovního dne.

Podklady v podobě výkresové dokumentace či fotografie nám můžete zaslat na email info@4reals.cz, nebo v případě větších souborů prostřednictvím některé online služby na sdílení digitálního obsahu jako uloz.to, uschovna.cz, Google Drive, Drop box a podobně. Doporučujeme jednoduchou službu bez nutnosti registrace: https://quickfileshare.org/


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých údajů a elektronického obsahu (fotografie, výkresová dokumentace a pod.) za účelem vypracování vizualizace, nebo zpracování cenové kalkulace. V souladu s nařízením GDPR máte právo kdykoliv požádat o smazání uchovávaného obsahu prostřednictvím tohoto odkazu. Jako správce obsahu prohlašujeme, že poskytnuté osobní informace a digitální obsah nebudou poskytnuté třetím stranám a kontaktní informace nebudou použité na marketingové účely (různé online kampaně, email newsletter a pod.)